قوانین- ویرایش ۹۵٫۱۰

الف-کلیات
خرید خدمات میزبانی از AliHosting به منزله‌ی پذیرش قوانین است و در صورت عدم رعایت قوانین ، AliHosting حق برخورد مقتضی با کاربر را دارد.

ب- موارد ممنوعه
– مسائل جنسی و غیراخلاقی
– صفحات فیشینگ و هک
– ارسال ایمیل های انبوه ، هرزنامه و تبلیغاتی از سرورهای ما
– راه‌اندازی وب‌سایت‌های اشتراک ویدئو و سرویس‌های دانلود نرم‌افزارهای کرک‌شده
تبصره- ممکن است شما از اسکریپت، قالب یا برنامه‌ی کرک‌شده یا نال‌شده ای استفاده کرده باشید. با توجه به این که سرورهای ما در اروپا قرار دارند، چنانچه هشداری در این زمینه صادر شود مسوولیت متوجه خود شما خواهد بود.

پ- امور مالی
– تمدید: سیستم خودکار میزبانی AliHosting از دوماه مانده به انقضای خدمات شما، به صورت منظم برای شما ایمیل های یادآور ارسال خواهد کرد و تا ۵ روز پس از اتمام زمان، فرصت تمدید دارید. چنانچه در این مهلت زمانی تمدید صورت نگیرد، ابتدا حساب شما معلق (Suspended) و پس از ۴۵ روز به طور کامل حذف خواهد شد. بازیابی اکانت حذف شده – در صورت امکان- مستلزم پرداخت ۱۵هزارتومان جریمه است.
– قیمت‌های بسته‌های میزبانی ممکن است تغییر کند و کمتر یا بیشتر شود.
– AliHosting در زمان‌ها و مناسبت‌های گوناگون ممکن است تخفیفات ویژه‌ای ارائه نماید. به هیچ عنوانی نمی‌توان در تاریخی خارج از بازه‌ی زمانی مشخص‌شده از آن تخفیف استفاده نمود.
– چنانچه مشتری از کیفیت میزبانی راضی نباشد و ظرف کمتر از ۵ روز اعلام نماید، خدمات میزبانی AliHosting وجه را بدون هیچ عذری عودت می‌دهد.
تبصره- گارانتی بازگشت وجه، شامل هزینه‌ی دامنه و خدمات دیگری مانند مشاوره و طراحی وب‌سایت نمی‌شود.

ث- پشتیبان‌گیری (بکاپ‌گیری)
– از اطلاعات شما به صورت منظم هفتگی پشتیبان تهیه می‌شود.
– به کمک گزینه backup موجود در cPanel می‌توانید شخصا اقدام به تهیه بکاپ با تنظیمات دلخواه خود نمایید و اگر از اسکریپت خاصی (مثلا وردپرس یا جوملا) استفاده می‌کنید توصیه می‌شود از برنامه‌های بکاپ مخصوص آنها استفاده نمایید.
– بدیهی است که حساب‌های تعلیق‌شده و مسدودشده شامل بکاپ نیستند.

ج- خدمات پشتیبانی مشتریان
– حل مشکلات فنی، فقط از راه سیستم ارسال تیکت در بخش خدمات مشتریان است.
– ایجاد تیکت متعدد، نامربوط، با محتوای مناسب، توهین‌آمیز، فینگلیش … همگی در حکم اسپم است و تیکت مسدود خواهد شد. در عین حال، نوشتن به زبان انگلیسی قابل قبول است و پاسخ داده خواهد شد.
– AliHosting موظف به پشتیبانی رایگان چگونگی نصب، ارتقا، به‌روزرسانی و کار با برنامه‌ها و اسکریپت‌های مورد نظر شما نیست و تنها پاسخگوی مسائل مربوطه به میزبانی است.

چ- رفع مسئولیت و حریم شخصی
– AliHosting اطلاعات کاربران خود را به جز مواردی که قانون مشخص کند، در اختیار هیچ شخص یا نهادی قرار نمی‌دهد.
– مسئولیت محتوای وب‌سایت‌های مشتریان به طور کامل بر عهده صاحبان وب‌سایت است و AliHosting هیچ مسئولیتی در قبال محتوای سایت ها ندارد .
– مسوولیت صحت اطلاعات و حفظ اطلاعات امنیتی دامنه‌ها بر عهده‌ی مالک دامنه است.
– مسوولیت حفظ اطلاعات ورود به cPanel بر عهده‌ی مالک cPanel است.
– علیرغم این که AliHosting پشتیبان‌گیری منظم هفتگی انجام می‌دهد، شما یا کارشناسان آی‌تی شرکت شما موظف به تهیه‌ی پشتیبان منظم هستند تا در صورت بروز مشکلات غیرقابل پیش‌بینی (حوادث طبیعی، مشکلات سخت‌افزاری در دیتاسنتر و…) دچار مشکل نشوید.
– در صورت درخواست مراجع قضایی ، AliHosting موظف است اطلاعات کاربر را تسلیم نهاد مربوطه نماید .
– AliHosting می‌تواند در هر زمانی با یا بدون اطلاع قبلی ، قوانین را اصلاح کند یا آنها را تغییر دهد .

ح- بازاریابی و پورسانت
شما با عضویت در بخش بازاریابی وب‌سایت می‎‌توانید اقدام به معرفی AliHosting در وب‌سایت یا وبلاگ خود بنمایید. زمانی که کاربری یکی از بسته‌های ما را بخرد و شما معرف آن کاربر باشید، ۲۵% به حساب شما واریز خواهد شد.
– پس از رسیدن مبلغ بازاریابی به دست کم ۳۰هزار تومان، در صورت گذشتن ۳۰ روز، می‌توانید وجه خود را دریافت کنید.
– AliHosting علاقه‌ای به جذب مشتری با اطلاعات دروغین ندارد. بنابراین نباید در تبلیغات شما، اطلاعاتی وجود داشته باشد که AliHosting قادر و مایل به انجام آنها نیست.
– چنانچه مشتری در زمان ۵ روز مهلت بازگشت پول، وجه خود را استرداد نماید به شما پورسانتی تعلق نمی‌گیرد.
– مبلغ پورسانت ممکن است بدون اطلاع قبلی کمتر یا بیشتر شود.

خ- تعریف فضا و پهنای باند نامحدود
– واضح است که واژه‌ی نامحدود از نظر کاربردی، شدنی نیست. به عنوان مثال، یک هارد دیسک هیچگاه نمی‌تواند ظرفیت نامحدود داشته باشد. تمام شرکت‌های میزبانی دنیا که سرویس نامحدود ارائه می‌دهند، منظورشان آن است که برای سهولت خدمت‌دهی، با حذف محدودیت‌های عددی، بعضی یا همه امکانات خود را به شکل نامحدود ارائه می‌دهند. بنابراین لازم است مشتریان در استفاده از سرویس AliHosting مشی اعتدال به کار گیرند و مطابق قوانین وب‌سایت عمل نمایند.
– سوءاستفاده از اکانت نامحدود در قالب دستکاری فضا و فروش مجدد آن به دامنه‌های وب‌سایت‌های متفاوت دیگر به شکل addon اکیدا ممنوع است و حساب شخص خاطی بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد.

د- تخفیف دائمی برای امور عام‌المنفعه
اعضای AliHosting باور عمیق و قلبی به پشتیبانی از حرکت‌های عام‌المنفعه، فرهنگی و علمی دارند. در همین راستا، از زادروز امام علی (ع) به بعد (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴) ، AliHosting برای وب‌سایت‌های خیریه، فرهنگی و وب‌سایت‌های علمی دانش‌آموزی و دانشجویی تخفیف دائمی قائل خواهد شد.
۱- این تخفیف بین ۱۵ تا ۱۰۰ درصد است.
۲- لازم است که کاربران پیش از خرید فضای میزبانی، با ارسال ایمیلی به زبان فارسی یا انگلیسی به نشانی billing

[at]alihosting[dot]ir موضوع کاری وب‌سایت را مشخص و درخواست کوپن تخفیف نمایند. ایمیل‌هایی که فینگلیش باشند بررسی نخواهند شد.
۳- تعیین رقم تخفیف، از جانب AliHosting صورت می‌گیرد.
۴- در آن واحد نمی‌توان از دو نوع تخفیف (مثلا تخفیف برای یک وب‌سایت خیریه به همراه یک تخفیف مناسبتی دیگر) استفاده کرد.
۵- بدیهی است که تغییر کاربری وب‌سایت به یک مورد دیگر، باعث لغو تخفیف خواهد شد.

ه- خبرنامه
مشترکان با اشتراک در خبرنامه علی هوستینگ می‌پذیرند که:
۱- AliHosting حق دارد در فواصل زمانی معین، برای آنان ایمیل‌هایی از تازه‌های این وب‌سایت و دنیای وب ارسال نماید.
۲- AliHosting حق دارد عضویت هریک از مشترکان را در صورت صلاحدید، بدون اطلاع قبلی لغو نماید.
۳- این اشتراک، هیچ امتیاز ویژه‌ای به اعضا نمی‌دهد و فقط در صورت اعلان قبلی، ممکن است باعث دریافت تخفیف یا هدایای خاصی شود.